Po raz kolejny serdecznie zapraszamy na letni wypoczynek z jogą do pensjonatu „Sześć Dębów” w Prusewie, do którego z przyjemnością wracamy już od kilku lat…

O miejscu

Zamieszkamy w pięknie odrestaurowanym, wpisanym do rejestru zabytków dworze, otoczonym blisko 2 h parkiem.

Rośnie tu sześć około 300-letnich dębów, pomników przyrody, buki, pachnące lipy, jesiony, kolorowe klony oraz rzadko spotykane dęby piramidalne.

Dla kogo

warsztat zarówno dla osób rozpoczynających praktykę jak i dla już praktykujących, pragnących pogłębić swoją wiedzę

I turnus 2 – 9 czerwca,   II turnus 3 – 10 sierpnia

Rozpoczynamy regeneracyjną praktyką  w dniu przyjazdu a kończymy śniadaniem w ostatnim dniu pobytu

Zamieszkamy

w eleganckich, stylowo urządzonych pokojach, każdy pokój z łazienką (ręczniki, suszarki do włosów na miejscu).

Do naszej dyspozycji również salon, biblioteka oraz słoneczna weranda.

Gospodarze pensjonatu są miłośnikami zwierząt, można więc zabrać ulubionego czworonoga 🙂

Joga

medytacja, ćwiczenia oddechowe oraz praktyka asan dwa razy dziennie (sesja poranna i popołudniowa).

Ćwiczymy na pięknej, dużej, wyposażonej sali z drewniana podłogą, a gdy pogoda dopisze możemy praktykować w ogrodzie, w cieniu dębów.

Zajęcia jogi prowadzić będą Magda i Maciek Bętkowscy –

dyplomowani nauczyciele jogi Iyengara z ponad dwudziestoletnia praktyka własną i dużym doświadczeniem w nauczaniu.

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja w wersji wegetariańskiej, z wykorzystaniem warzyw, owoców i ziół  rosnących w parku.

Możliwa opcja wegańska, cena kalkulowana indywidualnie. Informację o specjalnej diecie należy zgłosić rezerwując miejsce.

Dodatkowo

Na miejscu skorzystać będzie można z cudownych masaży Dobrochny Grott Korzeniowskiej www.dobrochna.grott.info
Planujemy również spływ kajakowy.

Okolica i miejscowe atrakcje

Prusewo położone jest 2 kilometry od jeziora Żarnowieckiego, 7 kilometrów od Białogóry z piękną piaszczystą plażą i szerokim pasmem wydm.

Sosnowe lasy zachęcają do spacerów i wycieczek rowerowych. Rowery można wypożyczyć na miejscu.

W okolicy:

Spływy kajakowe Piaśnicą do morza.
Stadnina koni w Białogórze.
Latarnia morska w Stilo.
Słowiński Park Narodowy i ruchome wydmy

cena obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia jogi i wynosi:

pokój dwuosobowy 3.160 zł za osobę
pokój jednoosobowy – 3.300 zł – tylko dwa pokoje, trzeba się spieszyć z zapisem 😉
osoby towarzyszące – bez zajęć –  2.460 zł

W przypadku wyjazdu z dziećmi proszę o kontakt, cena kalkulowana jest indywidualnie.

UWAGA ! dla stałych uczestników naszych warsztatów w Prusewie zniżka -100 zł

tel. 501-855-187 lub e-mail: biuro@szkolajogi.pl
Rezerwację miejsca prosimy potwierdzić  wpłatą bezzwrotnej zaliczki w wysokości 500 zł w Szkole lub na konto: Joga Magdalena Hussein Bętkowska

nr rachunku: 17 1050 1445 1000 0092 1298 5437 Wpłaty zaliczki prosimy dokonać do siedmiu dni od zapisu.

Na konto szkoły prosimy wpłacać tylko zaliczkę. Po otrzymaniu zaliczki prześlemy informację odnośnie dalszych wpłat

Ilość miejsc ograniczona, nie zwlekajcie więc z decyzją.

Ramowy plan warsztatu

dzień przyjazdu
16.30 przyjazd, zakwaterowanie
18.30 – 20.00 regeneracyjna praktyka
20.00 obiadokolacja

drugi – siódmy dzień pobytu
7.30 – 8.30 medytacja, pranayama
8.30 – 9.00 napój imbirowy
9.00-10.30 asany
10.30 śniadanie
17.00 – 18.45 asany
19.00 obiadokolacja
W dniu spływu kajakowego popołudniowe zajęcia mogą być odwołane lub przesunięte na późniejszą godzinę.

ósmy dzień
8.00 – 10.00 joga,